Taxi bagażowe

taxi bagażowe

Mieszkając w dużym mieście, wiesz, jak uciążliwe może być podróżowanie komunikacją miejską czy też wielogodzinne stanie w korkach. Przewożenie ciężkich przedmiotów czy też siatek z bagażami staje się wyjątkowo uciążliwe, kiedy nie dysponujemy własnym samochodem. Właśnie w takich sytuacjach konieczna jest profesjonalna pomoc.

Aby zaoszczędzić czas oraz nerwy, w wielu miastach funkcjonują tak zwane taxi-bagażowe, które umożliwiają nie tylko przewożenie osób, ale również bagażów. Najczęściej zlecenia te dotyczą przewożenia dużych ilości zakupów lub też materiałów ciężkich (np. materiałów budowlanych).

Taxi bagażowe to także doskonałe rozwiązanie dla osób starszych lub niepełnosprawnych, które ze względu na ograniczone możliwości ruchowe nie mogą samodzielnie udać się do sklepu. Taxi bagażowe to świetny sposób na dostarczenie konkretnych produktów pod same drzwi.

Na czym polega ta usługa?

Taxi bagażowe to usługa przeznaczona dla osób potrzebujących zrealizować szybki transport niewielkich bagaży. W przypadku zamówienia usługi pod wskazany adres podstawiany jest sprawny samochód dostawczy z profesjonalnym kierowcą. Co może być przewożone?

  • meble
  • sprzęt AGD, RTV,
  • materiały budowlane,
  • skutery, rowery itp.

Czy poza transportem klient może liczyć na pomoc kierowcy w załadunku oraz rozładunku towaru? Oczywiście, że tak. W przypadku większych gabarytów istotne jest zaznaczenie tego w zamówieniu – wtedy też firma dostarcza nie jednego, a dwójkę pracowników, którzy zobowiązani są do czynnej pomocy w załadunku oraz rozładunku. Jest to usługa całkowicie bezpłatna.

Od niedawna współpracujemy ze znaną śląską firmą Taxi Tarnowskie Góry w zakresie wymiany doświadczeń oraz wykorzystywanego wspólnie specjalistycznego sprzętu. Dzięki tej współpracy jesteśmy w stanie zaoferować bogatszą ofertę – szczególnie w zakresie tzw. nietypowych zleceń. Razem możemy więcej, przede wszystkim dla Państwa komfortu i satysfakcji z wykonanej przez nas usługi.

Aby mieć pewność, iż nasze samochody trafią pod wskazany adres, każdy samochód wyposażony jest w system GPS, który umożliwi wprowadzenie konkretnych danych i dotarcie do miejsca docelowego.

Staramy się dopasować do oczekiwań naszych klientów – opisz nam dokładnie jakiego rodzaju transportu potrzebujesz, a my pomożemy Ci dopasować odpowiedni samochód oraz zaplanować transport. Cena jest ustalana godzinowo, jednak jeśli posiadasz większy gabaryt do przewiezienia z pewnością dopasujemy się do Twoich oczekiwań.