Referencje

Witam,
Firma wywiązała się z powierzonego zadania w 100%! proces przeprowadzki stanowisk biurowych oraz niezbędnego osprzętu zajął zaledwie kilka godzin, wraz z z zabezpieczeniem, zapakowaniem oraz wstawieniem produktów na nowe miejsca. To, co godne uwagi i odnotowania to przede wszystkim wysoki profesjonalizm osób zaangażowanych w przeprowadzkę naszego mienia, ale i wysoka kultura osobista. Wszystko poszło sprawnie i szybko. Serdecznie dziękujemy!

Marek B., właściciel firmy informatycznej

Przeprowadzka wykonana fachowo i rzetelnie – taką firmę warto polecić! Całość przeprowadzki zamknęła się w 4 godzinach, przez co mieliśmy jeszcze wiele czasu, aby konkretne urządzenia ustawić na swoim miejscu. Osoby z Państwa firmy wykazały się wysokim profesjonalizmem oraz umiejętnościami planowania. To budzi podziw!
Tomasz K., właściciel niewielkiego zakładu produkcyjnego

Wiele firm przeprowadzkowych odmówiło zadania, które pragnąłem im powierzyć – przewóz cennych i kruchych materiałów. Dopiero Wasza firma stanęła na wysokości zadania i sprostała moim oczekiwaniom, za co należą się Wam najwyższe słowa pochwały oraz uznania. Jestem również pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu osób zatrudnionych – to kompetentne oraz sympatyczne osoby.
Anna L., przeprowadzała się wraz ze swoją kolekcją chińskiej porcelany

Poszukując dobrej jakości firmy przeprowadzkowej byłam zszokowana nierzetelnością oraz cenami. Waszą firmę poleciła mi znajoma, zadowolona z dotychczasowej współpracy. Szybki kontakt, określenie zakresu pracy oraz ustalenie terminów zajęło dosłownie kilka minut. W ustalonym dniu ekipa stawiła się punktualnie i wspólnie wykonaliśmy szybką przeprowadzkę z mieszkania do mieszkania.
Weronika S., mama trójki dzieci

Serdeczne podziękowania za pomoc w dostarczeniu nietypowego bagażu z lotniska do biura. Firma wykazała się wysokim profesjonalizmem, a samo zamówienie usługi zajęło kilka minut. Dzięki Waszej pomocy mój bagaż szybko znalazł się pod wskazanym adresem, a kierowca dostarczył bagaż pod same drzwi.
Janusz H., podróżnik

Z Waszych usług korzystałem już drugi raz i po raz kolejny jestem zachwycony jakością usługi oraz szybkim kontaktem z biurem obsługi klienta. Jesteście firmą rzetelną oraz profesjonalną, na której z pewnością można polegać.
Henryk J., często zmienia miejsce zamieszkania z racji na specyficzny charakter swojej pracy