FAQ

usługi transportowe

Czym jest taxi bagażowe?

Taxi bagażowe to możliwość przetransportowania niewielkich gabarytów w szybkim tempie od wskazany adres. Jest to usługa szczególnie popularna w dużych miastach, która umożliwi przetransportowanie ciężkich zakupów czy zakupionego sprzętu pod wskazany adres.

Jak wygląda proces zamawiania usługi?

Zamawianie usługi transportu jest niezwykle proste. Wystarczy wybrać jedną z forma kontaktu z nami:

  • poprzez rozmowę telefoniczną – podczas rozmowy ustalane są wszelkie szczegóły, takie jak godzina podstawienia samochodu, czas wykonania usługi, dodatkowe możliwości
  • poprzez formularz kontaktowy zamieszczony na stronie internetowej – wystarczy wypełnić kolejne pola formularza i czekać na potwierdzenie.

Z jakim wyprzedzeniem można zamawiać transport?

Zazwyczaj wystarczy jednodniowe wyprzedzenie w zamawianiu dowolnej formy transportu – zarówno taxi bagażowego, jak i pojazdów zdolnych przewieźć duże gabaryty. Pomimo, iż istnieje możliwość zamówienia taksówki ze znacznie mniejszym wyprzedzeniem czasowym należy liczyć się z możliwością braku samochodu lub też utrudnieniami w ruchu, które mogą spowodować duże opóźnienia.

Jaki jest cennik usług?

W przypadku przewożenia niewielkich gabarytów obowiązuje u nas cennik godzinowy. Jeśli konieczne jest przewiezienie większych przedmiotów i wykorzystanie dużych samochodów ceny ustalane są indywidualnie.

Czy pomagacie również w pakowaniu?

Nasza firma kompleksowo dba o klienta – posiadamy liczne materiały niezbędne do pakowania różnorodnych przedmiotów Oferujemy kartony, folie, taśmy strech, tektury faliste. W ramach dodatkowych usług nasi pracownicy pomogą w pakowaniu.

Czy Wasze samochody przystosowane są do transportu dużych gabarytów (np. mebli?)

Tak, posiadamy szeroką flotę samochodową, w której znalazły się duże pojazdy do przewożenia takich przedmiotów jak np. meble, fortepiany, pianina.

Czy przewożone przedmioty są ubezpieczone?

Tak. gwarantujemy ubezpieczenie OCP, chroniące towar podczas transportu, oraz OC które zabezpiecza przedmioty podczas przenoszenia. Na specjalne życzenie możemy ubezpieczyć towar dodatkowo.