Przeprowadzki prywatne

przeprowadzki prywatne

Przeprowadzka może być momentem wyjątkowo stresującym i czasochłonnym, dlatego tak ważne jest jej odpowiednie rozplanowanie i poproszenie o pomoc profesjonalistów!
Obecnie na polskim rynku działa wiele firm transportowych, jednak tylko niewielka ich ilość dopasowuje się do wymagań indywidualnego klienta.
Wykorzystując nasze usługi, możliwe stanie się przewiezienie całego mienia pod wskazany adres – podczas przeprowadzki Twój dobytek jest odpowiednio ubezpieczony, dodatkowo czuwa nad jego bezpieczeństwem profesjonalny kierowca.
Dbamy o Twój komfort oraz czas, dlatego przeprowadzka zostanie zaplanowana we wskazanym przez Ciebie terminie. Dzięki temu możliwe stanie się zgranie przeprowadzki z zaplanowanym wolnym dniem w pracy czy nawet w sobotę!

Pragniemy być konkurencyjni – oferujemy kilka metod przeprowadzki dla osób indywidualnych, uwzględniając gabaryty przewożonego mienia oraz ich ilość.

Aby kompleksowo zaspokajać potrzeby osób prywatnych, przygotowaliśmy kilka rodzajów usług, które z pewnością umożliwią szybką i bezproblemową przeprowadzkę mienia.

 • Przeprowadzka dopasowana do ograniczonego budżetu – polega ona wynajęciu samochodu z doświadczanym kierowcą, który jest odpowiedzialny za bezpieczne rozmieszczenie rzeczy w samochodzie. Klienci są zobowiązani do samodzielnego zapakowania i przenoszenia swoich rzeczy
 • Przeprowadzka klasyczna – jest to najczęściej spotykane rozwiązanie na naszym rynku. Klient pakuje sam swoje mienie. Do naszych zadań należy:
  • zabezpieczenie mienia oraz innego delikatnego sprzętu
  • zniesienie mienia i załadunek do samochodu
  • transport pod wskazane miejsce
  • wniesienie i ustawienie mienia na określonych przez klienta miejscu
 • Przeprowadzka kompleksowa -usługa przeznaczona dla wymagających klientów. Naszym zadaniem jest zdjęcie wszystkich elementów w mieszkaniu czy domu (Karnisze, żaluzje, lampy), odpowiednie zabezpieczenie dobytku oraz umieszczenie go w samochodach dostawczych. Po przewiezieniu pod wskazany adres nasi pracownicy zobowiązani są do wniesienia dobytku, rozpakowania go oraz ustawienia we wskazanych miejscach.